menü

DMCA

Pngindir.com'daki tüm içerikler ya Pngindir.com'a e-postayla gönderilir ya da İnternet üzerindeki çeşitli yerlerde kolayca bulunabilir ve kamuya açık olduğuna inanılır. Yayınlanan içeriğin (resimler ve videolar dahil), ABD Telif Hakkı Adil Kullanım Yasası'na göre haklarınız dahilinde yayınlanması yasaklanmıştır (Başlık 17, ABD Kodu.)

Pngindir.com, 17 U.S.C.'ye uygundur. §512 ve Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası ("DMCA"). Herhangi bir ihlal bildirimini yanıtlamak ve Dijital Binyıl Kopya Hakkı Yasası ("DMCA") ve diğer ilgili fikri mülkiyet yasaları uyarınca uygun önlemleri almak bizim politikamızdır.

Telif haklı materyalin Pngindir.com'da yayınlanmış olması veya telif haklı materyale olan bağlantılarınızın bir arama motoru aracılığıyla iade edilmesi ve bu materyalin kaldırılmasını istiyorsanız, aşağıdaki bölümde listelenen bilgilerin ayrıntılarını içeren yazılı bir iletişim sağlamalısınız. Sitemizde listelenen ve telif haklarınızı ihlal eden bilgileri yanlış beyan ederseniz, lütfen zarar görebileceksiniz (ücretler ve avukatlar dahil) konusunda etikel olacağınızı unutmayın. İlk önce bu konuda adli yardım için bir avukata danışmanızı öneririz.

Telif hakkı ihlali talebinizde aşağıdaki unsurlar bulunmalıdır:

  • Hak ihlali olduğu iddia edilen mal sahibi ve münhasır hak sahibi adına hareket etmesi için yetkili kişinin kanıtını sağlayın.
  • İhlal edildiğini ve malzemenin Pngindir.com arama sonuçlarında göründüğü en az bir arama terimini içeren telif hakkı kapsamındaki çalışma belgesini yeterince ayrıntılı olarak tanımlamanız gerekir.
  • Şikayet eden tarafın, malzemenin şikayet edildiği şekilde kullanılmasının telif hakkı sahibi, vekili veya yasa tarafından yetkilendirilmediğine dair iyi bir inanç olduğuna dair bir ifade.
  • Bildirimde yer alan bilgilerin doğru ve ihlal edilme cezası altında, şikâyetçi tarafın ihlal ettiği iddia edilen münhasır bir hak sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğuna dair bir açıklama.

Hak ihlali olduğu iddia edilen münhasır bir hak sahibi adına hareket etmek için yetkili kişi tarafından imzalanmalıdır.

Lütfen bir e-posta yanıtı için 3-5 iş günü süre verin.

göndermek